Startujemy!

Blog TwitterTwins.pl jest już dostępny. Dziś chcemy o tym szerzej poinformować i zachęcić nie tylko do odwiedzania strony, ale także zapraszamy do zamieszczania komentarzy. To nie powinien być tylko nasz dwugłos, ale wielogłos i dyskusja. Na to liczymy.

Będziemy zamieszczać co najmniej dwa teksty tygodniowo. Gdy będzie taka potrzeba, intensywność wydarzeń skłoni do zajęcia stanowiska, także częściej. Stałych czytelników zapraszamy w każdy wtorek i czwartek – to dni, kiedy pojawiać się będą nowe wpisy.  Po najbliższym politycznym weekendzie być może już w poniedziałek napiszemy na gorąco swoje refleksje. Może każda z nas swoje. Bo, choć jesteśmy bliźniaczkami, to nie jesteśmy identyczne, każda z nas trochę inaczej patrzy na świat.

Będziemy także zamieszczać nasze wcześniejsze teksty, publikowane gdzieś indziej, gdy wynikać to będzie z kontekstu wydarzeń i potrzeby chwili. Wiele z tych wcześniejszych tekstów nic nie straciło na swojej aktualności, a niektóre nawet zyskały.

Startując, chcemy podziękować tym wszystkim, którzy nam w uruchomieniu tego blogu pomogli. Za inspiracje i pomysły serdecznie dziękujemy Tomkowi Jakubowi Syśle (@tfurca) – Tomku, jesteś tak pełen dobrej energii, że promieniujesz nią na innych. Dziękujemy Malinie Mituni (@MalinaMituni) za projekt logo – pomysł trafiający w punkt, słodkie są te ćwierkające bliźniacze ptaszki. Wielkie dzięki także dla Pawła Biskupskiego (@pawel_biskupski) za projekt strony i wprowadzanie pierwszych tekstów.

Maria WANKE-JERIE

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, z wykształcenia matematyk teoretyk, specjalista PR, od 25 lat pracownik Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Współtworzyła pierwszy „Raport o stanie nauki w Polsce”. Współautorka biografii Romana Niegosza „Potrzeba ludzi przyzwoitych. Roman Niegosz – życie dla Polski” oraz „Zobowiązywała mnie przysięga. Proces Władysława Frasyniuka 1982”. Odznaczona Medalem „Niezłomni” (2013).

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *