Mundialowa przerwa

Dziś o 17.00 emocje piłkarskie sięgną zenitu. Polska reprezentacja rozegra pierwszy mecz na tegorocznych Mistrzostwach Świata w Katarze. Mundial 2022 rozpoczął się w niedzielę i potrwa do 18 grudnia. Piłka nożna przesłoni zapewne inne, nawet ważniejsze tematy. Dlatego ogłaszamy przerwę w publikowaniu naszych tekstów na blogu. Wracamy po Nowym Roku, być może w nowej formule.

Za polską reprezentację trzymamy mocno kciuki, a kibicom życzymy pełnych emocji wrażeń przed ekranami telewizorów, komputerów czy smartfonów (gdzie, kto będzie śledził piłkarskie zmagania). A przy okazji przypominam tekst sprzed czterech lat To były piękne dni! O mundialowych emocjach sprzed lat [LINK].

Rozgrywki fazy grupowej w tabelce wykonanej przez Marię Wanke-Jerie; po wydrukowaniu można zapisywać wyniki i śledzić szanse na awans drużyn, którym kibicujemy

Kto zechce przypomnieć sobie wyniki fazy grupowej i pucharowej Mundialu może zajrzeć do wypełnionych tabelek.

Wystarczy kliknąć w obrazek, by powiększył się do rozmiaru ekranu.

Małgorzata Wanke-Jakubowska

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, z wykształcenia matematyk teoretyk, specjalista public relations, przez 27 lat była pracownikiem Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu i przez 18 lat rzecznikiem prasowym tej uczelni. Po studiach pracowała w Instytucie Matematycznym Uniwersytetu Wrocławskiego na stanowisku naukowo-dydaktycznym; jej zainteresowania naukowe dotyczyły algebry ogólnej.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *