Wielu łask od Zmartwychwstałego

Zbliżają się najważniejsze dni roku liturgicznego, kiedy przeżywać będziemy Triduum Paschalne – ustanowienie sakramentów kapłaństwa i Eucharystii oraz misterium męki, śmierci i zmartwychwstania Jezusa Chrystusa.

Powagi i wyciszenia, pokoju w sercach i pogłębionej refleksji, ucieczki od zgiełku dnia codziennego życzymy wszystkim naszym Czytelnikom na ten święty czas. Niech współodczuwanie z cierpiącym narodem ukraińskim, wpisane w zbawczą mękę Chrystusa, wyzwoli w nas pragnienie niesienia pomocy potrzebującym na tyle, na ile każdy może i potrafi.

A na Wielkanocną Niedzielę wielu łask od Zmartwychwstałego, radosnego przeżywania w gronie najbliższych tego świętego czasu, wiary, nadziei i ufności!

Wesołego Alleluja życzę w imieniu własnym i mojej siostry!

Małgorzata Wanke-Jakubowska

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, z wykształcenia matematyk teoretyk, specjalista public relations, przez 27 lat była pracownikiem Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu i przez 18 lat rzecznikiem prasowym tej uczelni. Po studiach pracowała w Instytucie Matematycznym Uniwersytetu Wrocławskiego na stanowisku naukowo-dydaktycznym; jej zainteresowania naukowe dotyczyły algebry ogólnej.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *