Życzenia na Boże Narodzenie

boze-narodzenie-stroik

Jutro Wigilia Świąt Bożego Narodzenia. Na ten wyjątkowy czas wszystkim naszym Czytelnikom życzymy pokoju i radości. Niech Boże Dziecię, które dwa tysiące lat temu przyszło na świat, zagości w Waszych domach i sercach, obdarza jednością i zgodą Wasze rodziny, przyniesie radość, miłość i wzajemną życzliwość. Życzymy radosnych Świąt Bożego Narodzenia, zdrowia i wszelkiej pomyślności.

nativity scene with hand-colored figures made out of wood

Cicha noc, święta noc

Pokój niesie ludziom wszem,

A u żłóbka Matka święta

Czuwa sama, uśmiechnięta,

Nad Dzieciątka snem.

 

Maria WANKE-JERIE

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, z wykształcenia matematyk teoretyk, specjalista PR, od 25 lat pracownik Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Współtworzyła pierwszy „Raport o stanie nauki w Polsce”. Współautorka biografii Romana Niegosza „Potrzeba ludzi przyzwoitych. Roman Niegosz – życie dla Polski” oraz „Zobowiązywała mnie przysięga. Proces Władysława Frasyniuka 1982”. Odznaczona Medalem „Niezłomni” (2013).

Możesz również polubić…

7 komentarzy

 1. b.utecht@onet.pl' Barbara Utecht pisze:

  Na ten czas pełen ludzkiej miłości i życzliwości pragnę również życzyć Autorkom, komentującym wszystkim Państwu, by słowo CZŁOWIEK nabrało prawdziwej, pełnej piękna i dobra treści. Z serca posyłam życzenia Błogosławionych, przepełnionych radością Świąt. Nie zapominajmy w tych wyjątkowych dniach także o tych, którzy kiedyś byli z nami. Dowiedziałam się, że do wszystkich parafii w Polsce dotarł tekst kolędy „Jezus Malusieńki” poświęcony losowi syryjskich rodzin, można go wspólnie odśpiewać a Państwa zapraszam do odsłuchania tego pięknego tekstu Link tutaj:http://www.deon.pl/po-godzinach/rozrywka–relaks/muzyka/art,1116,najbardziej-poruszajaca-koleda-jaka-slyszelismy-wideo.html

 2. m.wanke.jakubowska@gmail.c' Małgorzata Wanke-Jakubowska pisze:

  Myślą otoczmy wszystkich samotnych, chorych i tych, którzy wieczór wigilijny spędzą poza domem: w szpitalach, na postrunkach, w pogotowiu… Podczas pełnienia służby w różnych miejscach. Żeby świętować mógł ktoś, ktoś inny musi czuwać nad jego bezpieczeństwem. Ale są i tacy, którzy sami z własnej woli, zapędzając się w swoim proteście w kozi róg, postanowili całe Święta Bożego Narodzenia spędzić w Sejmie. Im dedykuję piękną kolędę do słów ks. Jana Twardowskiego https://youtu.be/0QVE7YRCO8A

  • jerzpolski@wp.pl' Jurek pisze:

   Bardzo przykro, że z protestującymi solidaryzuje się część matematyczek, z którymi spędziliśmy we wrześniu udane spotkanie.

 3. stanorion@gmail.com' Vector pisze:

  Dziękuję za dobre intencje. Ode mnie również życzenia radosnych i spokojnych Świąt Bożego Narodzenia dla Wszystkich?

 4. elzbieta314@gmail.com' Elzbieta Zborowska pisze:

  Najserdeczniejsze życzenia z okazji Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego Roku, aby przyjście Chrystusa przyniosło ze sobą radość , pokój, nadziejė i miłość
  Niech te zyczenia dopełnia sie słowami kolėdy:
  Do szopy ,hej pasterze.
  Do szopy bo tam cud.
  Syn Boży w żłobie leży,
  By zbawić ludzki ród.

  Śpiewajcie Aniołowie,
  Pasterze grajcie Mu
  Kłaniajcie się Królowie
  Nie budźcie Go ze snu.

 5. jerzpolski@wp.pl' Jurek pisze:

  Dziękuję Wam, siostry, za życzenia świąteczne. Przyjmuję je z radością wraz z tymi przekazanymi łącznie dla grupy matematycznej. Pamiętam o Was. Z uwagą oglądałem w TVP film Krzystka „80 milionów”.
  Cieszę się z Waszych sukcesów i życzę dalszych. Życzę Wam Błogosławionych Świąt Bożego Narodzenia i udanych spotkań rodzinnych i osób bliskich.

 6. gregr2@o2.pl' Grzegorz pisze:

  Zdrowych, pogodnych, radosnych i rodzinnych Świąt Bożego Narodzenia dla Autorek oraz Wszystkich czytelników.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *