WEEKEND ABSOLWENTA 2015

cropped-logo1

Już 20-21 czerwca odbędzie się II edycja Weekendu Absolwenta, realizowanego w ramach projektu Kuźnia Kadr 7, na którą zaprasza Dział Obsługi Projektów Rozwojowych Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Podobnie jak w roku ubiegłym uczelnia zaprasza absolwentów wszystkich uczelni z całego kraju i w każdym wieku. Na uczestników zjazdu i ich rodziny czeka wiele atrakcji, wśród których każdy znajdzie coś dla siebie.

Odbędą się warsztaty z zakresu ekonomii, zarządzania i finansów, warsztaty kulinarne i rozrywkowe oraz zawody sportowe. Nie zabraknie również Turnieju Brydża, gier planszowych oraz konkursu na najlepsze Ciasto Absolwenta.

Podczas wydarzenia, we współpracy z Fundacją DKMS Polska, zorganizowany zostanie Dzień Dawcy Szpiku, gdzie każdy uczestnik będzie mógł zarejestrować się jako potencjalny dawca szpiku. No prawie każdy, czyli do 55. roku życia. My z siostrą, niestety, już nie możemy.

Harmonogram, opisy wydarzeń oraz zapisy znajdują się na stronie organizatora. Uczestnictwo w Weekendzie Absolwenta jest całkowicie bezpłatne.

Pamiętajmy, że:

  1. Uczestnikiem może być każdy absolwent niezależnie od uczelni, którą ukończył.

  2. Istnieje możliwość edycji raz dokonanego zapisu, jednak w tym celu należy zapisać link, który pojawi się po przesłaniu formularza. W przypadku braku owego linku nie będzie możliwości jakichkolwiek edycji.

  3. Każdy uczestnik może zabrać ze sobą jedną osobę towarzyszącą (NIEBĘDĄCĄ ABSOLWENTEM ŻADNEJ UCZELNI), której imię i nazwisko wpisuje na końcu formularza. Wpisana osoba towarzysząca musi samodzielnie wypełnić formularz wpisując w polu NAZWA UKOŃCZONEJ UCZELNI imię i nazwisko osoby, dla której jest osobą towarzyszącą.

 Szczegóły na http://kuznia7.ue.wroc.pl/index.php/zapisy-weekend-absolwenta-2015/

Małgorzata Wanke-Jakubowska

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, z wykształcenia matematyk teoretyk, specjalista public relations, przez 27 lat była pracownikiem Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu i przez 18 lat rzecznikiem prasowym tej uczelni. Po studiach pracowała w Instytucie Matematycznym Uniwersytetu Wrocławskiego na stanowisku naukowo-dydaktycznym; jej zainteresowania naukowe dotyczyły algebry ogólnej.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *