Ważna informacja

Wszystkim zaniepokojonym przedłużającą się wakacyjną przerwą w publikowaniu nowych tekstów na blogu TwitterTwins wyjaśniamy, że wynika to z naszych zawodowych zobowiązań z bardzo krótkimi terminami realizacji, które całkowicie wyłączyły nas z innych aktywności.

Pierwszym powakacyjnym tekstem będzie tegoroczna lista „NIEOBECNI 2020-2021”, która zostanie opublikowana we wtorek 2 listopada, czyli w Dzień Zaduszny. Będzie, niestety, wyjątkowo obszerna.

Za zakłócenie dotychczasowego, utrwalonego w ostatnich latach rytmu ukazywania się tekstów na blogu, serdecznie przepraszamy. Dziękujemy za zainteresowanie naszymi tekstami i prosimy o cierpliwość.

Maria WANKE-JERIE

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, z wykształcenia matematyk teoretyk, specjalista PR, od 25 lat pracownik Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Współtworzyła pierwszy „Raport o stanie nauki w Polsce”. Współautorka biografii Romana Niegosza „Potrzeba ludzi przyzwoitych. Roman Niegosz – życie dla Polski” oraz „Zobowiązywała mnie przysięga. Proces Władysława Frasyniuka 1982”. Odznaczona Medalem „Niezłomni” (2013).

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *