Otaczamy modlitwą Pawła Adamowicza


Jesteśmy wstrząśnięte tym, co wydarzyło się wczoraj w Gdańsku podczas finału WOŚP. Nie próbujemy poszukiwać politycznych motywów zamachu na życie Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza i zachęcamy do tego wszystkich, którzy komentują to tragiczne zdarzenie.

Jutro miał się pojawić tekst o finansach Kościoła, który zapowiadałyśmy na Twitterze. Jest przygotowany, ale wstrzymamy się z jego publikacją, uznając, że to nie najlepszy czas na debatę na ten temat. Apelujemy o wyciszenie sporów i polemik. Otaczamy Pawła Adamowicza i jego Rodzinę modlitwą. Zachęcamy do tego naszych Czytelników.

Zapowiadany tekst o finansach Kościoła ukaże się na naszym blogu we wtorek 22 stycznia, jak zwykle zaraz po północy.  

Maria WANKE-JERIE

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, z wykształcenia matematyk teoretyk, specjalista PR, od 25 lat pracownik Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Współtworzyła pierwszy „Raport o stanie nauki w Polsce”. Współautorka biografii Romana Niegosza „Potrzeba ludzi przyzwoitych. Roman Niegosz – życie dla Polski” oraz „Zobowiązywała mnie przysięga. Proces Władysława Frasyniuka 1982”. Odznaczona Medalem „Niezłomni” (2013).

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *