Boże Narodzenie

To już ostatni wtorek przed Wigilią Bożego Narodzenia, dlatego czas najwyższy na życzenia. Naszym drogim Czytelnikom chciałabym – w moim i mojej siostry imieniu – życzyć przede wszystkim, aby Bóg, który ponad dwa tysiące lat temu przyszedł na świat, narodził się też w Waszych sercach i Waszych rodzinach.

Życzę, aby tegoroczne Święta Bożego Narodzenia były naprawdę radosne, przyniosły pokój i wzajemny szacunek. Abyśmy w tę świętą noc, kiedy przy rozświetlonej blaskiem światełek choince, będziemy łamać się opłatkiem, potrafili wybaczyć sobie nawzajem chwile słabości, niecierpliwość, gniew, złe słowa i czyny, które mogły zranić, a przy wigilijnym stole dzielili się z innymi ciepłem i serdecznością. Życzę, aby w te świąteczne dni ucichły spory i waśnie, by różnice poglądów przestały dzielić rodziny i przyjaciół, a wszystkich połączyła tajemnica Bożej miłości. Życzę, żeby nastrój świąteczny udało się przenieść na wszystkie dni Nowego Roku, które niech będą czasem spełnienia marzeń i wszelkiej pomyślności.

https://youtu.be/UA1e9Xgex34

Maria WANKE-JERIE

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, z wykształcenia matematyk teoretyk, specjalista PR, od 25 lat pracownik Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Współtworzyła pierwszy „Raport o stanie nauki w Polsce”. Współautorka biografii Romana Niegosza „Potrzeba ludzi przyzwoitych. Roman Niegosz – życie dla Polski” oraz „Zobowiązywała mnie przysięga. Proces Władysława Frasyniuka 1982”. Odznaczona Medalem „Niezłomni” (2013).

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *