Arystokracja Rozumu vs. upadek publicznej debaty?

Eryk4

 Arystokracja Rozumu vs. upadek debaty publicznej?

Nad tym zastanawiać się będą: Eryk MISTEWICZ (szef Instytutu Nowych Mediów i redaktor naczelny kwartalnika „Nowe Media”), Anna BIAŁOSZEWSKA-STYK – redaktor naczelna osadzonego w Internecie tygodnika opinii „Wszystko Co Najważniejsze”, wydawanego przez Fundację Instytut Nowych Mediów) oraz my, Twitter Twins, czyli twitterowe bliźniaczki Maria WANKE-JERIE i Małgorzata WANKE-JAKUBOWSKA. To dla nas zaszczyt znaleźć się w takim prestiżowym gronie.

A to wszystko za sprawą Igora MERTYNA, który debatę wymyślił, zorganizował i ją poprowadzi. Współorganizatorem dyskusji panelowej jest Społeczna Akademia Nauk w Łodzi.

Spotkanie odbędzie się

w czwartek 12 listopada o godz. 18.00

Łódź, Tari-Bari, ul. Piotrkowska 138/140

Debata odbędzie się z udziałem publiczności. Organizatorzy spodziewają się około 60-70 osób. Zaproszeni są wykładowcy akademiccy, dziennikarze, studenci, osoby związane z mediami, osoby z zewnątrz.

Na każdego z gości przy wejściu czekać będzie niespodzianka. Po wystąpieniach panelistów będzie możliwość zadawania pytań z sali.

To wyjątkowa okazja takiego spotkania dla mieszkańców Łodzi. Ale, jeśliby ktoś spoza Łodzi wybierał się do tego miasta 12 listopada, warto zapamiętać miejsce i czas spotkania. Zachęcamy.

* * *

Anna BIAŁOSZEWSKA – prawniczka. Zakochana w lotnictwie i Warszawie www.wszystkoconajwazniejsze.pl/autorzy/anna-bialoszewska/
Igor MERTYN – socjolog, pisarz, analityk, rzecznik prasowy Społecznej Akademii Nauk w Łodzi. Autor dramatów: Dwa dramaty wg Mrożka, Związki, Gilojady, Upał. W przygotowaniu: Mój Zoszczenko. Autor scenariuszy filmowych w tym najważniejszy: Bez Persony. Absolwent Zarządzania gospodarką lokalną i regionalną na Wydziale Zarządzania UŁ. www.wszystkoconajwazniejsze.pl/autorzy/igor-mertyn/
 Eryk MISTEWICZ – konsultant strategii marketingowych, laureat Polskiego Pulitzera. Doradza pracując z firmami, instytucjami, osobami publicznymi w Polsce i we Francji, pisze książki, jest też szefem kwartalnika „Nowe Media”. www.erykmistewicz.pl

Małgorzata Wanke-Jakubowska

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, z wykształcenia matematyk teoretyk, specjalista public relations, przez 27 lat była pracownikiem Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu i przez 18 lat rzecznikiem prasowym tej uczelni. Po studiach pracowała w Instytucie Matematycznym Uniwersytetu Wrocławskiego na stanowisku naukowo-dydaktycznym; jej zainteresowania naukowe dotyczyły algebry ogólnej.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *