Startujemy!

Blog TwitterTwins.pl jest już dostępny. Dziś chcemy o tym szerzej poinformować i zachęcić nie tylko do odwiedzania strony, ale także zapraszamy do zamieszczania komentarzy. To nie powinien być tylko nasz dwugłos, ale wielogłos i dyskusja. Na to liczymy.

Będziemy zamieszczać co najmniej dwa teksty tygodniowo. Gdy będzie taka potrzeba, intensywność wydarzeń skłoni do zajęcia stanowiska, także częściej. Stałych czytelników zapraszamy w każdy wtorek i czwartek – to dni, kiedy pojawiać się będą nowe wpisy.  Po najbliższym politycznym weekendzie być może już w poniedziałek napiszemy na gorąco swoje refleksje. Może każda z nas swoje. Bo, choć jesteśmy bliźniaczkami, to nie jesteśmy identyczne, każda z nas trochę inaczej patrzy na świat.

Będziemy także zamieszczać nasze wcześniejsze teksty, publikowane gdzieś indziej, gdy wynikać to będzie z kontekstu wydarzeń i potrzeby chwili. Wiele z tych wcześniejszych tekstów nic nie straciło na swojej aktualności, a niektóre nawet zyskały.

Startując, chcemy podziękować tym wszystkim, którzy nam w uruchomieniu tego blogu pomogli. Za inspiracje i pomysły serdecznie dziękujemy Tomkowi Jakubowi Syśle (@tfurca) – Tomku, jesteś tak pełen dobrej energii, że promieniujesz nią na innych. Dziękujemy Malinie Mituni (@MalinaMituni) za projekt logo – pomysł trafiający w punkt, słodkie są te ćwierkające bliźniacze ptaszki. Wielkie dzięki także dla Pawła Biskupskiego (@pawel_biskupski) za projekt strony i wprowadzanie pierwszych tekstów.

Maria WANKE-JERIE

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, z wykształcenia matematyk teoretyk, specjalista PR, od 25 lat pracownik Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Współtworzyła pierwszy „Raport o stanie nauki w Polsce”. Współautorka biografii Romana Niegosza „Potrzeba ludzi przyzwoitych. Roman Niegosz – życie dla Polski” oraz „Zobowiązywała mnie przysięga. Proces Władysława Frasyniuka 1982”. Odznaczona Medalem „Niezłomni” (2013).

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *