Otaczamy modlitwą Pawła Adamowicza


Jesteśmy wstrząśnięte tym, co wydarzyło się wczoraj w Gdańsku podczas finału WOŚP. Nie próbujemy poszukiwać politycznych motywów zamachu na życie Prezydenta Gdańska Pawła Adamowicza i zachęcamy do tego wszystkich, którzy komentują to tragiczne zdarzenie.

Jutro miał się pojawić tekst o finansach Kościoła, który zapowiadałyśmy na Twitterze. Jest przygotowany, ale wstrzymamy się z jego publikacją, uznając, że to nie najlepszy czas na debatę na ten temat. Apelujemy o wyciszenie sporów i polemik. Otaczamy Pawła Adamowicza i jego Rodzinę modlitwą. Zachęcamy do tego naszych Czytelników.

Zapowiadany tekst o finansach Kościoła ukaże się na naszym blogu we wtorek 22 stycznia, jak zwykle zaraz po północy.  

Maria WANKE-JERIE

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, z wykształcenia matematyk teoretyk, specjalista PR, od 25 lat pracownik Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Współtworzyła pierwszy „Raport o stanie nauki w Polsce”. Współautorka biografii Romana Niegosza „Potrzeba ludzi przyzwoitych. Roman Niegosz – życie dla Polski” oraz „Zobowiązywała mnie przysięga. Proces Władysława Frasyniuka 1982”. Odznaczona Medalem „Niezłomni” (2013).

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *