Boże Narodzenie

To już ostatni wtorek przed Wigilią Bożego Narodzenia, dlatego czas najwyższy na życzenia. Naszym drogim Czytelnikom chciałabym – w moim i mojej siostry imieniu – życzyć przede wszystkim, aby Bóg, który ponad dwa tysiące lat temu przyszedł na świat, narodził się też w Waszych sercach i Waszych rodzinach.

Życzę, aby tegoroczne Święta Bożego Narodzenia były naprawdę radosne, przyniosły pokój i wzajemny szacunek. Abyśmy w tę świętą noc, kiedy przy rozświetlonej blaskiem światełek choince, będziemy łamać się opłatkiem, potrafili wybaczyć sobie nawzajem chwile słabości, niecierpliwość, gniew, złe słowa i czyny, które mogły zranić, a przy wigilijnym stole dzielili się z innymi ciepłem i serdecznością. Życzę, aby w te świąteczne dni ucichły spory i waśnie, by różnice poglądów przestały dzielić rodziny i przyjaciół, a wszystkich połączyła tajemnica Bożej miłości. Życzę, żeby nastrój świąteczny udało się przenieść na wszystkie dni Nowego Roku, które niech będą czasem spełnienia marzeń i wszelkiej pomyślności.

https://youtu.be/UA1e9Xgex34

Maria WANKE-JERIE

Absolwentka Uniwersytetu Wrocławskiego, z wykształcenia matematyk teoretyk, specjalista PR, od 25 lat pracownik Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu. Współtworzyła pierwszy „Raport o stanie nauki w Polsce”. Współautorka biografii Romana Niegosza „Potrzeba ludzi przyzwoitych. Roman Niegosz – życie dla Polski” oraz „Zobowiązywała mnie przysięga. Proces Władysława Frasyniuka 1982”. Odznaczona Medalem „Niezłomni” (2013).

You may also like...

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *